Hledej skupinu

Hledej písničku

Přidej tab

Odkazy

» 911Tabs | www.911tabs.com

Tzv. metacrawler = nemá vlastní databázi tabů, ale prohledává největší světové tabové servery(kromě mojeho :\ ) a shromažďuje z nich taby. Nalézt tam jde tedy prakticky cokoliv a častokrát i ve více verzích. Hledá a shromažďuje taby, akordy, GP taby, PT taby, basové taby, bubnové notace atd. Prostě výborné!

» Guitar Zone | www.guitarzone.com

Jeden z mých osobních favoritů mezi tabovými sajty. Lehká práce, vcelku rychlý, každotýdenní přehled novinek, žebříček, ale hlavně mocmocmoc písniček. V současné situaci bojuje proti NMPA/MPA seč to jde a celou databázi mu zálohuje server BeaverTabs.

» MX Tabs | www.mxtabs.net
     † R.I.P.

Můj druhý oblíbený tabovými server. Platí pro něj to stejné co pro GuitarTabs.cc. Navíc se tihle dva skvěle doplňují, takže většinou platí, že co nenajdu na jednom, najdu na druhém. Navíc zde lze nalézt i tabulatury na bubny.

» >My Songbook | www.mysongbook.com
     † R.I.P.

Hubení server se skutečně obří databází gp3/gp4/gp5 tabulatur. Denně přídávané nové taby, skvělý systém hodnocení tabulatur, fórum, dělení podle žánrů, národa atdatd. Tuhle sajtu nesmíte minout!!

» SuperMusic | www.supermusic.sk

Záběrem neuvěřitelně rozsáhlý hudební server. Základem jsou však tabulatury, akordy a texty. České, slovenské i zahraniční písničky jsou zastoupeny ve stejném poměru. A to velkém :) Vzhledem k tomu, že tam může přispívat kdokoliv tak je tam písniček opravdu nespočetně. Leč server někdy trpí "kvalitou" některých tabulatur.

» Instrumento | www.instrumento.cz

V českých luzích a hájích vcelku známá stránka, na které najdete i to co jinde ne. Kvalitně zpracovaná teorie. Nechazí se zde taky nejvetší české kytarové fórum.

» HudebníForum | www.hudebniforum.cz

Kvalitní české forum hlavně co se týče uživatelské základny. Forum je přidruženo k e-obchodu kytary.cz.

» GuitarMaster | www.guitarmaster.cz

Z mého pohledu velice dobré a nadějné české kytarové fórum.

» Guitar World | www.guitarworld.com

Nejspíše nejvetší kytarový server. Speciálně Vám musím doporučit kytarové lekce. Mužete tam najít hodně užitecného. Lekce jsou od nejvetších kytaristu( Kirk Hammett z Metallicy, Jimmy Page z Led Zeppelin, B.B.King atd.)